Maistros Studios στο Γαλαξίδι | Διαμονή Γαλαξίδι | Ξενοδοχεία Γαλαξίδι |
Guestbook
Das ist griechische Gastfreundschaft |
|
Date: | 30/05/2013 09:59 PM |
---|---|
Name: | Sabine Zirnig |
Stay Period: | easter 2013 |
Message: | Unser Osterurlaub in den Maistros Studios war ein wundervolles Erlebnis. Wir erlebten griechische , vorbildliche Gastfreundschaft und wohnten in den saubersten und geschmackvollsten Studios, die unsere Gastgeber selbst liebevoll eingerichtet und ausgeschmueckt haben. Das Ehepaar Dimitra und Vangelis kuemmern sich liebevoll um ihre Gaeste und zaubern das leckerste Fruehstueck, bei dem alle Produkte homemade sind. Der Blick von unserem Balkon war faszinierend und die Zeit viel zu kurz um alles auszuschoepfen, was die Gegend bietet. Aber wir kommen bald wieder. Vielen Dank fuer die schoenen Tage |
κα |
|
Date: | 27/05/2013 01:45 PM |
Name: | Έφη Μπαρτσώτα |
Stay Period: | 15-18/3/2013 |
Message: | Τα δωμάτια είναι ευρύχωρα και πεντακάθαρα! Ο χώρος και η θέα είναι μαγευτικά.Έχουμε καιρό να συναντήσουμε τέτοια φιλοξενία και τόσο νόστιμο σπιτικό πρωινό! Τα παιδιά ξετρελάθηκαν με την επαφή με την φύση. Περάσαμε υπέροχα και σίγουρα θα ξανάρθουμε! |
Εντυπωσεις ενος ταξιδευτη |
|
Date: | 19/09/2015 12:44 PM |
Name: | Νικος Δρουκοπουλος |
Stay Period: | Σεπτεμβρης 2015 |
Message: | Κα Δημητρα, φευγοντας απο εκει μου ειπες ενα "ευχαριστω". Ενα ακομα μεγαλυτερο "ευχαριστω" σου λεω εγω, γιατι με την ανιδιοτελη σου ευγενεια και καλοσυνη, με την αγαπη σου για τη δουλεια σου, με το σεβασμο στον κοσμο που σε επισκεπτεται, με κανεις να αισιοδοξω οτι υπαρχει και η φωτεινη πλευρα της καθημερινοτητας μας. Τελευταιο, και παντως οχι ευκαταφρονητο, αφηνω αυτο που αποτυπωθηκε στα ματια μας και στην καρδια μας απο τη διαμονη μας στο υπεροχο καταλυμα σου. Θα ξαναρθουμε, νασαι σιγουρη!! |
ΑΨΟΓΗ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ |
|
Date: | 11/07/2013 11:30 AM |
Name: | ΝΙΚΟΣ |
Stay Period: | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ |
Message: | ΑΨΟΓΗ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ, ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΠΕΡΙΒΑΛΟΝ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ, ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΥΧΩΡΟ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΕΣΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΙΚΟΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ !!! |
διακοπες |
|
Date: | 07/06/2013 12:19 AM |
Name: | θοδωρης μωραιτης |
Stay Period: | 25-29/5/13 |
Message: | Οι άνθρωποι είναι ιδιαίτερα φιλόξενοι και σε κάνουνε να νιώθεις σαν το σπίτι σου!Τα δωμάτια είναι καθαρά και ευρύχωρα!!!Το πρωινο της κυρίας Δήμητρας είναι εκπληκτικό!!Ο προορισμός αυτός ενδείκνυται για οικογενειακές διακοπές!!!! |
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ |
|
Date: | 03/06/2013 12:29 AM |
Name: | ΓΙΟΚΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ |
Stay Period: | 5 ΗΜΕΡΕΣ |
Message: | ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ, ΤΑ ΤΟΠΙΑ ΚΑΙ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΣΥΝΑΝΤΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ MAISTROS STUDIOS. ΤΕΛΕΙΑ ΔΙΑΜΟΝΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΦΥΣΗ ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΘΕΑ ΠΟΥ ΣΥΝΔΙΑΖΕΙ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΑ, ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΥΠΟΔΕΧΤΗΚΑΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΚΑΘΕ ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ. ΗΡΕΜΟΙ, ΦΙΛΟΞΕΝΟΙ, ΠΕΡΙΠΟΙΗΤΙΚΟΙ, ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ ΚΑΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟΙ. Η κα ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΩΙΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΖΗΛΕΥΕ ΚΑΙ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ 5*. ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙΤΕ. ΕΜΕΙΣ ΑΠΛΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ... |
διακοπες |
|
Date: | 03/06/2013 09:35 PM |
Name: | Αννα |
Stay Period: | Αυγουστος 2012 |
Message: | Το πρωινο ηταν φανταστικο. Ολα απο τα χερακια της κ. Δημητρας! Πεντακαθαρο, φιλικο, πολυ εξυπηρετικοι και φιλοξενοι! Απιστευτη σουιτα με καταπληκτικη θεα. Ανυπομονω να ξανα παω!! |
Insert the details of the message that will be shown in the guestbook. Please bear in mind that the content will be checked before it is published in the website.